ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine YazZiyaretçi Defterine Yaz:

Naim ÖZDEMİR     23 Aralık 2009 17:45 | Ankara
Değerli silah arkadaşım;
Kim Bu Cennet Vatan Uğruna Olmaz ki Feda.Biz böyle yetiştirildik.Her devirde ülkesinin bölünmez bütünlüğüne kasteden cehalet,delalet ve hatta ihanet içinde bulunan hainler çıktı. Şüphesiz çıkacakta. Bu peyotta da inanmış görünen münafıklar çıktı.Allah'ın izniyle bedeli ne olursa olsun bu zorluklarıda aşacağız. Sen rahat uyu. Ruhun Şad, mekanın cennet olsun.

Ahmet ŞAHİN     22 Aralık 2009 19:46 | ANKARA
Yüce TÜRK Milleti Başın Sağolsun.

Bir Büyük insan, Bir Yiğit Türk Evladı Hak'ka yürüdü... Maalesef, Şerefsizlere teslim edilmiş bir ülkeden adeta kaçarcasına, daha çağrılmadan yürüdü Yaratanına... Yüce rabbim gani, gani rahmet, mekanını cennet, cennet komşusunu ise Hz.Muhammed (S.A.V) eylesin.

Başta kederli ailesi olmak üzere bütün Türk Milletine başsağlığı, sabır ve metanet dilerim. Bir yandan arkasından aziz ruhu için Fatiha-ı Şerif gönderirken;

Bismillâhirrahmânirrahîm.
Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn. Amin.

O büyük insanı, Meslektaşımı saygı, hürmet ve rahmet dileklerimle yad ediyorum.

Nur içinde yat, Mekanın Cennet olsun.

Erdinç Mutlu KIRCA     22 Aralık 2009 15:27 | İzmir
Seni çok seviyor ve çok özlüyorum.
Yeğenin

YALÇIN CİVAN     21 Aralık 2009 08:51 | bursa
rahmetli kıdemli yüzbaşım; yüzbaşım diyorum çünkü bu kahraman asker benim 93 yılında bölük komutanım kıdemli yüzbaşı Baba Kerimdi seni vatan hainliği ile suçlayanlar elbet bir gün vatan haini olarak bu yargının önüne çıkacaklar ve inanıyorum ki kaldırdıkları idam cezasına kendileri çarptırılacaklar.Sen şehitsin Baba Kerim ruhun şad olsun cennetinde rahat uyu.

Kemal Bölge     20 Aralık 2009 22:44 | Izmir
Sevgili Komunatım,
Allah sizin ve diğer kahraman gazilerin cennetini nasip etsin inşallah. Vatan uğruna gözünü hiç kırpmadan canını feda eden bu kahraman askerlerimiz ile gerçekten gurur duyuyorum. Sevgili Albayım hiç merak etmeyin biz sizi hiç ama hiç umutmıyacağız ve size yapılan kara iftiranın hesabı yargı önünde bir gün sorulacak.


87
Ziyaretçi defteri kaydı
<< Başlat < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>