ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine YazZiyaretçi Defterine Yaz:

seza bayram     09 Aralık 2011 11:13 | datça-Muğla
beraber görev yapmaktan onur duyduğum komutanım.nur içinde yat,hesabın birgün elbet sorulacak,bu vatan için yapılan hizmetleri unutmak mümkün mü.şehirde üç beş şerefsizin nameleri ile bu ülke batmaz.senin gibi vatanseverler olmasa şu an memleket diye bir şey kalmamıştı.bilen bilir.allah mekanını cennet eylesin.sevgili bozkurtum.ahirette peygamberimizin şafahatına mazhar ol dağların bozkurtu.seza bayram.

kürşat     17 Kasım 2011 16:34 |
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
BÜLBÜLÜM ALTIN KAFESTE
Gürhan GÜNDÜZ
info@gurhangunduz.com.tr
Aldülkerim KIRCA …

Bu ismi hatırlayanınız var mı aranızda ? Ya 19 Ocak 2009 tarihini. Bu kadar vefasız bu dünya işte, bu kadar.

Size sıradan bir isimmiş gibi gelen iki kelime de kendini bu vatana , bu millete adamış bir kahraman hikayesi var. O hikaye ki acı , sabır ve mücadele dolu. Kim için ? Sizin için , bizim için a vefasızlar.

Hala bilemediniz değil mi ? Ne olsa bu vatan için her şeyini feda edenler , sizin için çakma TV proğramlarında gördüğümüz metafizik , ruhsal sizi uyuşturma saçmalıklarından, Acunla Hülya’nın sihirbazlık numaralarından önemli değil.

Kıdemli Albay Abdülkerim KIRCA. Hayatını PKK ile mücadeleye vermiş, 10 Nisan 1998 tarihinde Antalya –Serikte PKK ya karşı yapılan bir operasyonu gerekli olmadığı halde bizzat yönetmiş, 12 teröristi etkisiz hale getirmiş, ancak omuriliğine yediği kör kurşun onu sakat , tekerlekli sandalyeye mahkum bırakmış. Türkiye Cumhuriyeti kendisine Çankaya Köşkünde Cumhurbaşkanı elinden “ Devlet Övünç Madalyası “ vermiş. Fakat aynı Devlet PKK itirafçısı Albdülkadir AYGAN’ın sözüyle, Ergenekon Terör örgütü üyesi ilan edince dayanmamış kahraman , çekmiş tetiği, son vermiş hayatına.

Dünde bir İstiklal Savaşı Şehidinin torununu gönderdik baki aleme. O da tıpkı kahraman Albay gibi , ömrünü bu devlete yani size vermişti. 55 Senelik ömrünü bu bayrak için mücadeleye vermişti. En önemli serveti olan 21 yaşında ki oğlunun büyüdüğünü bile görememişti belki, sizin gibi.. MİT Asya ülkeleri Başkan Vekili olarak görev yapıyordu. Belki ay yıldızı asıyorken Afganistan semalarına çağırdılar gel SANIKSIN ve belki TERÖR ZANLISI ‘sın dediler, alel acele bindi uçağa geldi ,tutuklandı.

Çok sağlıklıydı Binbaşı Kaşif KOZİNOĞLU. Atletik vücuduyla her gün spor yapardı. Ve bir gün cezaevinde spor yaparken garip bir şekilde vefat etti “ Çok şey bile adam”. Üstelik bildiklerini anlatamadan.

Biz fazla geçmez Kaşif Binbaşıyı da unuturuz Abdülkerim Albay gibi. Ama sanır mısınız bu vebal sandık başında Büyük Ortadoğu Projesine evet diyerek ödenir. Sanır mısınız vurdumduymaz hayatımız yarın mahşerde bizi kurtarır.

Gül vatan dır elbet kahramanlar için. Bülbül ne kadar çabalarsa çabalasın , besleyecek su ve toprak yoksa güller bir gün solar elbet.

“ Gül dalına bülbül konmuş,

Bülbül güle aşık olmuş,

Ne vefasız dünya imiş,

Bir günde sararıp solmuş.”Yaradan elbet vefasız yaratmadı bu dünyayı. Vefasızlığı insanoğlu üretti. Bir gün kahraman ilan ettiğini, menfaat uğruna katil ilan etmekti onların doğrusu. Ve onlar için Hırant kadar yaşama hakkı yoktu Gazi Albay Abdülkerim KIRCA’nın.

Gökkurtlar     10 Ekim 2011 19:20 |
Vatan sana minnettardır Bozkurt Abdülkerim Kırca...

Erman     03 Ekim 2011 12:31 | Antalya
Tam olarak neler yazacağımı neler söyleyeceğimi bilmiyorum ama şunu bilin ki kanınız yerde kalmayacak onurlu ve şanlı Türk Komutanı.Size karşı karalama ve yıpratma çalışmaları yapan kişiler eninde sonunda cezalarını çekecekler.Mekanın cennet olsun KOMUTANIM

kıvanç     02 Ekim 2011 06:14 | kocaeli
vatanı uğruna canı pahasına savaşan, hainlere karşı verilen mücadelede başarı elde etmiş bir komutanımsın, ya istkilal ya ölüm diyenlerdeniz. emanetin bizde, daima hazır olarak yılmadan yıkılmadan mücadelemizi vereceğiz.. ruhun şad olsun büyük komutanım.


87
Ziyaretçi defteri kaydı
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>