ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine YazZiyaretçi Defterine Yaz:

türkocakları beykoz şubesi     21 Ocak 2011 10:44 |
Unutuldu bile. Tam bir yıl önce bugün, PKK vahşîleriyle boğaz boğaza döğüşmüş, bu uğurda kötürüm kalmış, ordumuzun göz bebeği, büyük kahraman GAZİ ALBAY ABDÜLKERİM KIRCA’nın, yandaş medyadan Star gazetesinde, sırf askeri karalamak için yayınlanan, anadan doğma ve herkese hain bir şerefsiz çirkin yaratığın hakkındaki iddialarına cevap verme imkânı bulamayınca, vardığı şeref ve gurur seviyesini hayal bile edemeyeceklerin hiç bir zaman anlam veremeyeceği şövalye davranışıyla ölümü seçtiği gün. Ruhu şad olsun !

necati sekme     21 Ocak 2011 09:08 | ankara
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Sevgili Devrem mekanın cennet olsun.unutulmadın

HASAN GÜÇER     20 Ocak 2011 16:21 | muğla-fethiye
SEVGİLİ KAHRAMAN DEVRE ARKADAŞIM. ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN NUR İÇİNDE YAT. SÖZ ARTIK BİTTİ. ZİRA HAMASİ SÖZLER YAZMAYA UTANIYORUM.AMA ARTIK İT İZİ KURT İİTİNE KARIŞTI. SEVGİLİ ÜLKEMDE HAİNLER İHANET KOL GEZİYOR VE SADECE BAKIYORUM. NE ACI..

Hüseyin IŞIK     20 Ocak 2011 12:19 | İstanbul
Sevgilli Devre Arkadaşım,
Seninle Harp Okuluna daha yeni katıldığımız dönemde Pentatlon takımında arkadaş olmuştuk. Seni tanımanın seninle arkadaş olmanın mutluluğunu tatmıştım. Dürüst, çalışkan sağlıklı ve vatansever bir arkadaşımdın.
Bende senin gibi jandarma olmayı, komando olmay çok istemiştim. Bölümümün uygun olmaması nedeniyle olamamıştım. Görev süresince kahramanlıklarını hep duydum ve arkadaşın olarak da onurlandım. Kalleş ve vatan haini insanların insanların kahpe bir kurşunu ile ayaklarını yerden kestiler. Siz yılmadınız vatana hizmete devam ettiniz. Ama kahpece yıpratıcı yazışmalar sizi dünyadan edecek kadar üzdü ve sizleri kaybettik.
Siz ebediyete gittiniz ama bizlerin kalplerinde her zaman yaşıyacaksınız.
Devrem ruhun şad olsun. Ama keşke biraz daha direnseydiniz. Bu kahpelere bu sevinci yaşatmasaydınız.
nur içinde yat. Mekanın cennet olsun sevgilli devrem. İnanıyorumki siz cennette olacaksınız.

MEHMET AY     20 Ocak 2011 10:23 | İSTANBUL
SEVGİLİ KARDEŞİM ,SENİ ÇOK ÖZLEDİK!!!


87
Ziyaretçi defteri kaydı
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>